MALOW Suwałki — Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie
Od piątku 11 do 13 czerwca w suwalskiej hali OSiR o mistrzowskie tytuły walczyć będzie ponad 150 badmintonistów z całej Polski. W Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców – Suwalski Klub Badmintona reprezentować będą:
Michał Sobolewski, Adam Szolc, Filip Grabowski, Michał Barański, Robert Cybuski, Maksim Ovchinnikov, Sebastian Lenczewski, Artsiom Stankevich, Mateusz Hołub, Igor Przybylak, Jan Filipowicz, Anastasiya KHOMICH, Ulyana Volskaja, Karolina Szubert, Joanna Krysiak, Aleksandra Goszczyńska.
PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI suwalscy młodzieżowcy zagrają w grach:
Gra pojedyncza mężczyzn
Michał Sobolewski, Filip Grabowski, Michał Barański
Gra pojedyncza kobiet
Karolina Szubert, Joanna Krysiak
Debel Mężczyzn
Michał Sobolewski/Adam Szolc
Michał Barański/Bartosz Grochowski
Robert Cybulski/Szymon Cybulski
Debel Kobiet
Karolina Szubert/Wiktoria Adamek
Aleksandra Goszczyńska/Aleksandra Pająk
GRA MIESZANA
Szymon Stokfisz/ Karolina Szubert
Adam Szolc/Karolina Władzińska
Robert Cybulski/Magdalena Świerczyńska
Filip Grabowski/Joanna Krysiak
Suwalscy badmintoniści w rozgrywkach JUNIORSKICH zagrają w grach:
Gra pojedyncza mężczyzn
Maksim Ovchinnikov, Sebastian Lenczewski, Artsiom Stankevich, Mateusz Hołub,
Igor Przybylak, Jan Filipowicz
Gra pojedyncza kobiet
Anastasiya KHOMICH
Debel Mężczyzn
Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski
Igor PRZYBYLAK/Artsiom STANKEVICH
Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub
Debel Kobiet
Anastasyia Khomich/Ulyana Volskaja
Gra Mieszana
Michał ALEKSANDROWICZ/Ulyana VOLSKAYA
Maksim OVCHINNIKOV/Laura GRONKIEWICZ
Piątek, 11 czerwca 2021 roku, pierwsze mecze już
o 9.30 rozegrają zawodnicy gry pojedynczej — juniorzy:
Maksim OVCHINNIKOV – Michał STĘPIEŃ
Sebastian LENCZEWSKI – Yevhen KOBZAR [3/4]
o godz. 10.00
Artsiom STANKEVICH – Stanisław GUŹDZIOŁ
Mateusz HOŁUB [5/8] – Konrad BEDNAREK
o godz. 10.30
Igor PRZYBYLAK – Andrzej NICZYPORUK
Jan FILIPOWICZ – Jakub MIKOŁAJCZYK
o godz. 11.00
Filip GRABOWSKI – Jan LEWANDOWSKI
o godz. 11.30
Michał BARAŃSKI – Kamil ZAWADA
o godz. 12.30
Szymon STOKFISZ [3/4]/Karolina SZUBERT – Patryk KOPEĆ Daniela BIELIŃSKA
o godz. 13.00
Robert CYBULSKI [2]/Magdalena ŚWIERCZYŃSKA – Filip BRUDEK/Patrycja JONDERKO
o godz. 13.30
Adam SZOLC/Karolina WŁADZIŃSKA – Maciej CHOJNACKI/Michalina SURÓWKA
Michał ALEKSANDROWICZ [1]/Ulyana VOLSKAYA – Mateusz RAWIAK/Weronika SZEMPLIŃSKA
o godz. 14.00
Maksim OVCHINNIKOV/Laura GRONKIEWICZ – Jakub SUSZYŃSKI [3/4]/Anastasiia KOSENCHUK
o godz. 14.30
Michał SOBOLEWSKI [3/4] – ………………………….
o godz. 16.30
Joanna KRYSIAK – Ida WIŚNIEWSKA
o godz. 17.30
Robert CYBULSKI/Szymon CYBULSKI – Adam BOGACZ/Piotr GAJDA
Michał BARAŃSKI/Bartosz GROCHOWSKI – Łukasz CIMOSZ [3/4]/Patryk KORDEK
o godz. 18.00
Jan FILIPOWICZ/Sebastian LENCZEWSKI – Jakub MIKOŁAJCZAK/Jakub STANDAR
Igor PRZYBYLAK/Artsiom STANKEVICH – Adrian KRAWCZYK/Jakub MELANIUK
o godz. 18.30
Michał ALEKSANDROWICZ [2]/ Mateusz HOŁUB – Mikołaj KRUSZKA/Maciej OSMOLSKI
Aleksandra GOSZCZYŃSKA/Aleksandra PAJĄK – Daniela BIELIŃSKA/Patrycja JONDERKO
o godz. 19.00
Wiktoria ADAMEK [3/4]/Karolina SZUBERT – Stanisława GRUSZCZYŃSKA/Monika KANIA