Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mono i dialogi na dwie i cztery nogi. Patriotycznie – spotkanie Kabaretu Literackiego Rozłogi w Suwałkach

24 sierpnia 2023 @ 17:00 - 18:00

Free

Sierpniowe spotkanie Kabaretu Literackiego Rozłogi będzie wyjątkowe, bo i w wyjątkowy dzień je organizujemy. 24 sierpnia minie bowiem 104. rocznica odzyskania niepodległości przez Suwałki i Suwalszczyznę. A skoro niepodległość to…patriotyzm, a jak patriotyzm to wielka suwalczanka – Aleksandra Piłsudska, której decyzją Sejmu RP dedykowany jest rok 2023. Będzie poważnie i z przymrużeniem oka, muzycznie i poetycko. A gościem specjalnym będzie Zygmunt Kapuściński, malarz, miłośnik koni i tradycji ułańskiej Suwałk.

Kabaret Literacki Rozłogi. Mono i dialogi na dwie i cztery nogi. PATRIOTYCZNIE
Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71
godz. 17.00, wstęp wolny

Przygotowujemy piosenki i pieśni z nutką patriotyzmu oraz garść wspomnień Marszałkowej o jej rodzinnym mieście. Nie zabraknie najciekawszych pozycji z literatury i sztuki, które tak cenimy w naszym Kabarecie. Gościem specjalnym będzie Zygmunt Kapuściński, który kocha konie, rodzinne miasto i tradycje związane z formacjami wojskowymi, stacjonującymi w naszym grodzie w okresie międzywojennym. Wystawa jego obrazów uatrakcyjni ten wyjątkowy wieczór.
Na scenie pojawią się znani i uznani wokaliści zespołu Wspomnień Czar oraz zaprzyjaźnieni z zespołem aktorzy Teatru Hybrydowego i Teatru Form Czarno-Białych Plama działające w SOK pod kierunkiem Mirosławy Krymskiej, Zespół Śpiewaczy Uwrocie z SOK pod kierunkiem Anny Szafranowskiej oraz znamienici goście. Przy pianinie zasiądzie Dawid Zwiewka.

Details

Date:
24 sierpnia 2023
Time:
17:00 - 18:00
Cost:
Free

Venue

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj