Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Muzyka Młodej Generacji – koncert zespołu Cursed Knowledge w Suwałkach

19 lutego @ 18:00 - 19:00

Bezpłatnie

19.02.2022, godz. 18.00 – kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Zespół muzyczny Cursed Knowledge to formacja muzyczna powstała w 2019 r., grająca z dużą ekspresją bardzo mocny rock oraz pop rock z domieszką metalu. Atmosfera, zapał, ogromna energia zespołu i wreszcie świetne wykonanie coverów sprawiają, że brzmienie zespołu jest sugestywne i autentyczne. Założycielem grupy jest perkusista Patryk, który dążył do stworzenia stałego i zgranego zespołu.

We wrześniu 2020 r. zagrali swój debiutancki koncert. Zespół miał okazję występować kilkukrotnie na scenie SOK, a tym razem pojawią się z nowym autorskim programem.

Skład zespołu:
Patryk Juchniewicz – perkusja
Patryk Chmielewski – bas
Tyberiusz Błażewicz – gitara
Mateusz Rybakowicz – gitara
Zofia Warczyńska – wokal
Wiktoria Suproń – wokal
Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi rock! Od godziny 16.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty w zimowej odsłonie i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu „Prolog”, starszej siostry „Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Szczegóły

Data:
19 lutego
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: