Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Muzyka Młodej Generacji – Open Jam Session i Rockowe Kolędowanie w Suwałkach

22 stycznia 2022 @ 18:00 - 20:00

Free

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli Open Jam Session połączone z rockowym kolędowaniem! Spotkanie muzyczne odbędzie się 22 stycznia w kawiarence artystycznej. Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

22.01.2022, godz. 18.00, kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli Open Jam Session połączone z rockowym kolędowaniem! Spotkanie odbędzie się 22 stycznia w kawiarence artystycznej.
Podczas jam session będziemy improwizować na temat popularnych utworów muzyki rockowej, pop i metalu.  Spotkanie młodych artystów z różnych formacji muzycznych ma na celu integrować młodzież zainteresowaną tą dziedziną sztuki. Podczas styczniowego spotkania Muzyki Młodej Generacji nie zabraknie też świątecznych akcentów! Będziemy kolędować na rockowo. Zachęcamy do wzięcia swoich instrumentów, my zaś ze swojej strony gwarantujemy obsługę akustyczną.

Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi blues! Od godziny 17.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty w zimowej odsłonie i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Szczegóły

Data:
22 stycznia 2022
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj