Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nabór do Studia Piosenki Świetlik w Suwalskim Ośrodku Kultury

1 października 2021 @ 17:00 - 19:00

Piątek, 1.10.2021, godz. 17.00
sala 1.20, ul. Jana Pawła II 5

Na nabór zapraszamy młodych wokalistów w wieku 6-13 lat. Prosimy o przygotowanie piosenki w języku polskim. Przesłuchanie odbędzie się 1 października o godz. 17.00, w Sali Prób 1.20 (I piętro).

Wokaliści Studia Piosenki Świetlik od lat odnoszą sukcesy na licznych festiwalach. Regularnie zdobywają nagrody m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „O złoty mikrofon Radia Jard”, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER oraz na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Białymstoku. Dzięki Studiu Piosenki Świetlik można przeżyć niezwykłą muzyczną przygodę, odwiedzić wiele interesujących miejsc, poznać interesujących ludzi, ale również nawiązać przyjaźnie na całe życie.

W programie zajęć: postawa śpiewacza, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia artykulacyjno-dykcyjne, praca nad nośnością głosu i jego barwą, doskonalenie umiejętności związanych z publicznym występem i ruchem scenicznym, kształtowanie wyobraźni muzycznej wpływającej na doskonalenie techniki wokalnej, interpretacji tekstu w piosenkach oraz służącej emocjom i postaci scenicznej. https://soksuwalki.eu/nabor-do-studia-piosenki-swietlik-2/

Szczegóły

Data:
1 października 2021
Godzina:
17:00 - 19:00

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: