Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nowa normalność. Ty tu i teraz: O sobie samym – wstęp do medytacji w Suwałkach

26 września @ 16:00 - 17:00

sobota, 26.09.2020, godz. 16.00, Sala Granatowa SOK, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny

Pierwsze z cyklu spotkań medytacyjnych „Wstęp do medytacji. Nowa normalność. Ty tu i teraz”. Z niezbędnikiem szczęścia zapozna nas Natalia Bełdyga, mówca motywacyjny i mentor, która wierzy, że źródłem szczęścia jest nasza prawdziwa natura. Właśnie jego, naszego prawdziwego JA będzie szukać wspólnie z uczestnikami. Będzie również czas na swobodną dyskusję i wymianę myśli.

Celem spotkań jest zainspirowanie do pielęgnowania w sobie praktyk, dzięki którym przetrwamy zawirowania post pandemicznej rzeczywistości zwanej nową normalnością. Są oparte na autorskim programie Natalii Bełdygi „Bądź szczęśliwy” zapoznającym z praktyką uważności.

Natalia Bełdyga to certyfikowany Chief Happiness Officer, mówca motywacyjny, mentor, prezes Stowarzyszenia „Jasne Życie”.  Na podstawie własnych codziennych doświadczeń w poszukiwaniu szczęśliwej siebie opracowała prosty i uniwersalny program praktyki uważności „Bądź szczęśliwy!”, którego celem jest zainspirowanie do rozpoczęcia poszukiwań źródła szczęścia. Ciszę we własnym umyśle uzyskuje przez praktykowanie uważności starożytną techniką medytacji Vipassana oraz metody Wima Hoffa. Wewnętrzną dyscyplinę buduje dzięki morsowaniu i uprawianiu amatorskiego triathlonu.

Liczba miejsca ograniczona, zalecana rezerwacja miejsca, tel. 87 563 85 48, e-mail: dorota.sklodowska@soksuwalki.eu.

Szczegóły

Data:
26 września
Czas:
16:00 - 17:00

Miejsce

Sala Granatowa SOK
Noniewicza 71
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: