Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie IV Suwalskiego Salonu Sztuki w Suwalskim Ośrodku Kultury

14 lutego 2020 @ 18:00 - 20:00

Free

Po raz czwarty w GSW Chłodna 20 zobaczymy obszerną zbiorową wystawę prac artystów związanych z Suwałkami i Suwalszczyzną. Aktualne dokonania blisko 40 czynnych artystycznie malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników oraz fotografików z miasta i regionu będzie można oglądać do połowy czerwca. Wernisaż uświetni oficjalne otwarcie SOK przy ul. Noniewicza.

Piątek, 14.02.2020, godz. 18.00; GSW Chłodna 20, ul. Noniewicza 71; wstęp wolny | wystawa czynna do 14.06.2020

Po dwuletniej przerwie ponownie będziemy mogli oglądać dzieła lokalnych artystów na Suwalskim Salonu Sztuki. To czwarty przegląd najnowszych prac artystów związanych z Suwalszczyzną. Wernisaż wystawy odbędzie się podczas oficjalnego otwarcia budynku Suwalskiego Ośrodka Kultury po rewitalizacji, w świeżo odnowionej Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20. Salon jest jednym z wydarzeń towarzyszącym obchodom 300-lecia Miasta Suwałki.

Suwalski Salon Sztuki, jako swego rodzaju przegląd najnowszych prac artystów czynnych twórczo i związanych z Suwalszczyzną, ma wartość nieocenioną, jeśli chodzi o integrację lokalnego środowiska artystycznego. Udział każdego suwalskiego artysty w dużej zbiorowej wystawie jest zaakcentowaniem jego przynależności do tegoż środowiska, a także podkreśleniem własnej aktywności twórczej w tym kręgu. To także szansa zaistnienia dla młodych zdolnych. Salon motywuje do pracy, stwarza możliwości wymiany myśli, doskonale pokazuje aktualną kreatywność naszych twórców. Pełni również rolę edukacyjną, pokazując lokalnej społeczności Suwałk, ilu jest wokół ludzi sztuki, mających pokaźny dorobek i spore osiągnięcia artystyczne.

Szczegóły

Data:
14 lutego 2020
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

SOK, Noniewicza
ul. Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj