Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Patrick the Pan – koncert w Augustowie

15 stycznia @ 19:00 - 20:00

30zł

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert alternatywnego artysty młodego pokolenia – 15 stycznia 2022 r. o godz. 19:00 na scenie sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury wystąpi Patrick the Pan. Kilka tygodni temu się nie udało, dlatego w styczniu udać się musi!

Piotr Madej, pochodzący z Krakowa i występujący pod pseudonimem Patrick the Pan jest nie tylko tekściarzem i zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią Kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność. Patrick miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Open’er, OFF Festiwal czy Męskie Granie. Choć artysta w jednej swoich piosenek śpiewa “od techno wolę ciszę i jazz”, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Spoiwem jest wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery.

Patrickowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Adam Stępniowski (perkusja, sampler), Wawrzyniec Topa (Bass, syntezator bassowy) i Kuba Duda (gitara elektryczna).

Serdecznie zapraszamy i obiecujemy – nie będziecie żałować!

Bilety zakupione na grudniowy termin zachowują swoja ważność.

APK

– – –

cena biletu: 30 zł

rezerwacja i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

W ZWIĄZKU Z ZAOSTRZENIEM PRZEPISÓW I OBOWIĄZUJĄCYM DO 31 STYCZNIA 2022r. LIMITEM 30% WIDOWNI, ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ I NADZIEJĄ NA WYROZUMIAŁOŚĆ.

Zgodnie z obostrzeniami, limit widowni to 30% + osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID. Możemy zwiększyć liczbę uczestników koncertów, seansów i wydarzeń, dzięki osobom zaszczepionym, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o dowolne okazywanie Unijnego Certyfikatu Covid przy zakupie biletów.

W trakcie obowiązywania obostrzeń jesteśmy zmuszeni do zawieszenia opcji rezerwacji biletów.

Szczegóły

Data:
15 stycznia
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
30zł

Miejsce wydarzenia

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: