Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piknik charytatywny z Pawłem Dydzińskim w Suwałkach

14 maja 2022 @ 15:00 - 17:00

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wystarczy wpaść na piknik, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 maja, w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach. Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, ale najważniejszy jest cel akcji – zbiórka pieniędzy na rehabilitację 21-letniego Pawła Dydzińskiego.

Paweł to suwalczanin, który w lutym 2020 r. uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Na skutek tego incydentu, doznał rozległego uszkodzenia mózgu. Od powrotu do rodzinnego domu, jest on stale rehabilitowany i wymaga całodobowej opieki. Ma trudności w poruszaniu się i wykonywaniu prostych czynności.

Chcesz pomóc? Wpadnij i baw się razem z nami. Zbiórce pieniędzy na rehabilitację Pawła, będzie towarzyszyć mnóstwo atrakcji: koncerty, pokazy, wyścig na hulajnogach, loteria fantowa, licytacje i wiele wiele więcej. Wspólnie dajmy Pawłowi szansę na lepsze funkcjonowanie w normalnym życiu. Startujemy o godzinie 15:00.

Jeśli chcesz pomóc już dziś, zachęcamy do wsparcia internetowej zrzutki dostępnej pod adresem: https://zrzutka.pl/fc452z.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nas wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/.

Details

Date:
14 maja 2022
Time:
15:00 - 17:00

Venue

Park Konstytucji 3 Maja
Kościuszki
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj