Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pływanie na Byle Czym w Augustowie

31 lipca 2022 @ 15:30 - 21:00

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na najbardziej widowiskową letnią imprezę na Błoniach nad Nettą. W niedzielę 31 lipca 2022 wystartuje XXV, jubileuszowa edycja Mistrzostw Polski w Augustowie w Pływaniu Na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok.

Tym razem nie będzie rywalizacji i konkursu. Chcemy uczcić ćwierćwiecze naszej rozpoznawalnej w całej Polsce wakacyjnej imprezy paradą popisowych pływadeł, które popłyną przed zgromadzoną na brzegach Netty publicznością.

Do udziału w paradzie zaprosiliśmy wieloletnich uczestników, których dotychczasowe propozycje wzbudzały zachwyt wśród oglądających. Poza tym mamy też atrakcje specjalne: pokaz gry na bębnach na tratwie, wyścigi smoczych łodzi oraz jubileuszowy tort.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie wspaniałą okazją do wspomnień, wzruszeń i przede wszystkim dobrej zabawy.

Po Jubileuszowej Paradzie Pływadeł na uczestników oraz publiczność czekać będzie niespodzianka muzyczna – koncert gwiazd. W tym roku nad Nettą wystąpią m.in. zespół Szeptucha i Baranovski.

Serdecznie zapraszamy – spędźcie tę niedzielę z nami i Polskim Radiem Białystok!

APK

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY:

15:30 – rozpoczęcie imprezy

15:40 – pokaz gry na bębnach

16:00 – wyścigi smoczych łodzi

17:00 – pokaz gry na bębnach

17:20 – XXV Jubileuszowa Parada

18:30 – jubileuszowy tort

19:30 – SZEPTUCHA – koncert

21:00 – BARANOVSKI – koncert

Szeptucha – zespół powstał, by leczyć muzyką, zarażać radością oraz przemycać w przystępnej formie tajemnice regionu podlaskiego. Twórczość balansuje pomiędzy różnymi gatunkami muzyki rozrywkowej, w warstwie tekstowej traktuje o staropolskich tradycjach i wierzeniach, a także o majestacie otaczającej przyrody. Pierwsze próby odbyły się w 2019 roku, by w 2020 ostatecznie wykrystalizować skład, który we wrześniu 2021 roku wydał promocyjny album “Zamowy”.

Baranovski – młody wokalista, muzyk i songwriter Wojtek Baranowski. Występował m.in. z grupą XXANAXX, a na początku 2018 roku zaczął pisać własną, solową historię. Chwilę później miał już na swoim koncie pierwsze sukcesy – cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku i koncerty na najbardziej prestiżowych scenach w całej Polsce.

Jego single „Dym”, „Luźno” i „Czułe miejsce” pokryły się złotem, a sam Baranovski zdobywał pierwsze miejsca na listach najczęściej granych piosenek w polskim radiu. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przeboje odniósł opublikowany latem 2019 roku singiel „Czułe miejsce”.

W październiku 2019 roku premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta Baranovskiego, zatytułowana „Zbiór”. To w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.

W czerwcu 2021 roku Baranovski wypuścił nowy singiel – „Tęskno mi do gwiazd”. Aktualnie BARANOVSKI promuje swój najnowszy przebój “Nie mamy nic”. Piosenka pochodzi z drugiej płyty artysty zatytułowanej “BARANOVSKI 2”.

Details

Date:
31 lipca 2022
Time:
15:30 - 21:00

Venue

Błonie nad rzeką Nettą
Augustów, Polska + Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj