Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podróże z pasją: Z bliska… – spotkanie z Marleną Kazimierczak w Suwałkach

6 października @ 17:00 - 18:00

Free

Na co dzień prowadzi projekty inwestycyjne, jest mamą dwójki dzieci, uwielbia fotografię a z zamiłowania jest coachem. Kolejne spotkanie z cyklu “Podróże z pasją” tym razem przeniesie nas do krainy Marleny Kazimierczak. Zobaczymy zdjęcia z makrofotografii i usłyszymy opowieści z podróży bliskich sercu.

6.10.2022, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

Na co dzień zajmuję się prowadzeniem projektów inwestycyjnych, jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci czytających z chęcią książki, z pasji jestem coachem i kocham fotografię. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania i z determinacją dążę do ich realizacji. Nie ma dla mnie sytuacji zbyt trudnych czy niemożliwych. Mam w życiu i pasje i przyjaciół, którzy mnie motywują, uczą i inspirują. Fotografia i małe podróże są nieodłączną częścią mojego życia. Naciskając spust migawki czuję, że żyję, mogę zatrzymać to, co nieuchwytne, magiczne i przemijające, co przywoła wspomnienia pełne emocji, uwieczni czas, skradnie chwilę rzeczywistości. Cieszę się, gdy świat widziany mymi oczyma wzbudza uśmiech. Kocham łapać momenty w kadry i pokazywać na nich emocje. W zwykłych miejscach i sytuacjach zawsze dostrzegę drobinki piękna. Marlena Kazimierczak

Oprócz wspaniałych opowieści będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

Szczegóły

Data:
6 października
Godzina:
17:00 - 18:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: