Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokaz filmów “Hycel”, “Nazywam się Julita” w cyklu DKF Kinochłon w Augustowie: gość Janusz Chabior

11 czerwca 2018 @ 18:30 - 20:30

15zł

Gdy zaczyna się robić gorąco, gdy czuć jest lato, Kinochłon zaprasza do Augustowa zacnych gości. Tak będzie i tym razem. Do Augustowa przyjedzie znakomity polski aktor, Janusz Chabior. Zaplanowaliśmy na ten wieczór dwa filmy z udziałem aktora.

“Hycel”, reż. Daria Woszek, 2015.
Pewien odrobinkę tylko zdziwaczały mężczyzna może i stroni od ludzi, za to jest uwielbiany przez psy. Teriery, pudle, kundelki – do każdego ma odpowiednie podejście (i przysmak w zanadrzu). Czarna komedia o losach byłego hycla, który porywa psy dla okupu, by potem zwracać je w glorii i chwale wybawiciela. Jego biznes kwitnie – aż do dnia, w którym porwany owczarek okazuje się bezpański…

“Nazywam się Julita”, reż. Filip Dzierżawski, 2016
“Nazywam się Julita, mam trzydzieści lat, jedenaście lat temu została zamordowana moja najbliższa rodzina”. Tytułowa bohaterka filmu, Julita (Marta Ścisłowicz) podejmuje próbę wejścia do programu mediatorów więziennych. W ten sposób znajduje sposób, aby opowiedzieć swoją historię na oddziale zakładu penitencjarnego dla kobiet, chociaż wie, że tam właśnie umieszczona jest jej matka (Aleksandra Konieczna), która nie chce utrzymywać z Julitą kontaktu.

cena biletu na jeden pokaz 15 zł
cena biletu uczniowskiego 15 zł (dwa pokazy)
karnet 50 zł (cztery wejścia)
Rezerwacje/informacje: 87 643 36 59 lub 790 22 85 60
Bilety do nabycia w MDK lub na godz przed seansem w holu kina.

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2018
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
15zł

Miejsce

Kino ISKRA
ul. 3 Maja
Augustów, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: