Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokaz filmu „Kłamstewko” w cyklu DKF Kinochłon w Augustowie

27 lipca 2020 @ 19:00 - 20:30

W poniedziałek 27 lipca DKF Kinochłon zaprasza swoją Widownię do kina Iskra na kolejne wakacyjne spotkanie filmowe! O godz. 19:00 rozpocznie się projekcja „Kłamstewka”.

Niesamowite filmowe świadectwo zderzenia chińskiej i amerykańskiej kultury. Film niepozorny, ale bardzo wyrazisty. Choć podejmuje poważny temat, nie pozbawia go humoru, optymizmu – łzy żalu przelewają się tu we łzy śmiechu. To opowieść o tym, jak rodzina decyduje się ukryć przed babcią – Nai Nai, wiadomość o śmiertelnej chorobie. Aby pożegnać się z nestorką rodu, jej dzieci organizują fikcyjny ślub Hao Hao – jednego z wnuków Nai Nai – z jego japońską dziewczyną. Pod pretekstem uczestnictwa w weselu do chińskiego Changchun zjeżdża się cała rodzina z Chin, Japonii i USA. Co wyniknie z tej nieco zakręconej historii? – mamy nadzieję, że jesteście Państwo tak samo ciekawi jak my!

Tę ciekawą, świetnie opowiedzianą historię obejrzy z nami, dobrze znany kinochłonowej widowni, Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i kulturoznawca, autor audycji filmowej radiowej czwórki „Hrapkowidz” i magazynu „Kino mówi” w „Ale kino+”, swoje artykuły publikuje w „Kinie”, „dwutygodnik.com”, „filmweb.pl” – z wielką radością powitamy go w KINOCHŁONIE kolejny raz!

Będziecie z nami? – Zapraszamy!

– – –

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Szczegóły

Data:
27 lipca 2020
Czas:
19:00 - 20:30

Miejsce

Kino ISKRA
ul. 3 Maja
Augustów, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: