Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polska Wielki Projekt w regionach – spotkanie w Suwałkach

26 listopada @ 08:00 - 14:00

Bezpłatnie

W dniu 26 listopada w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach odbędzie się lokalna edycja Kongresu Polska Wielki Projekt. Wydarzenie będzie poświęcone wyzwaniom i rozwiązaniom dla Suwalszczyzny ze szczególnym uwzględnieniem tematyki młodzieżowej. Wstęp wolny.

Spotkanie będzie składać się z dwóch paneli tematycznych, na których będą obecni lokalni liderzy opinii – przedstawiciele polityki, nauki biznesu i kultury – oraz spotkań z gośćmi specjalnymi. Pierwszy panel, pod tytułem „Gospodarcza droga do sukcesu w Suwałkach” będzie dotyczył rozwoju lokalnego biznesu, strategii rozwoju gospodarczego i roli jaką mogą w tym odegrać młodzi ludzie, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy pracy w
Suwałkach.

Drugi panel – „Suwałki dla młodzieży – strategia rozwoju miasta” poruszy tak różnorodne kwestie jak system edukacji i szkolnictwa wyższego, dostęp do kultury, edukacji historycznej czy też edukacji pozaformalnej. Ważnym elementem panelu będzie polityka młodzieżowa w Suwałkach i w Regionie. Planowana jest również debata oksfordzka, w której młodzi ludzie odpowiedzą na pytanie: „Czy Suwałki są miastem dla młodych ludzi?”.

Oprócz tego wydarzeniu będą towarzyszyły dwie wystawy – Kongresu Polska Wielki Projekt i Instytutu Pileckiego i IPN poświęcona ofiarom Obławy Augustowskiej.

Współorganizatorem wydarzenia jest ZPO Ofiar Obławy Augustowskiej.
Partnerem wydarzenia jest Polski Fundusz Rozwoju.
26 listopada, 8:00-14:00, Aula Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach,
ul. Muzyczna 1, 16-400 Suwałki

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
08:00 - 14:00
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

PSM I i II st
ul. Noniewicza 83
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: