Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Posadź drzewo z Fundacją Teraz Wschód – akcja w Suwałkach z okazji Światowego Dnia Ziemi

22 kwietnia @ 16:00 - 18:00

„Przywróć naszą Ziemię” – pod takim hasłem obchodzone jest w tym roku najbardziej ekologiczne święto na świecie. Światowy Dzień Ziemi, bo o nim mowa, przypada już w najbliższy czwartek, 22 kwietnia. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego celebrowania z Fundacją Teraz Wschód. Razem zadbajmy o naszą planetę.

Światowy Dzień Ziemi ma na celu kształtowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie i budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. To największe święto ekologiczne, obchodzone jest aktualnie aż w 192 krajach. Niezależnie od wiary czy przynależności etnicznej, wszyscy dzielimy między siebie tę samą planetę, która jest naszym wspólnym dobrem – naszym domem. Niestety konsekwentnie jest niszczona przez nas – ludzi. Dlatego zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby o nią zadbać – aby „przywrócić naszą Ziemię”.

Fundacja Teraz Wschód zaprasza wszystkich chętnych na wspólne świętowanie. Akcja rozpocznie się od sprzątania terenów na bulwarach miejskich i okolic Zalewu Arkadia. Wszyscy uczestniczy otrzymają worki i jednorazowe rękawiczki. Nie lubicie sprzątać? To nie będą zwykłe porządki! Fundacja jak zawsze, zapewnia niesamowitą atmosferę i moc atrakcji. Dla osób, które zbiorą najwięcej śmieci, przewidziane są atrakcyjne nagrody. Na koniec, symbolicznie posadzone zostanie drzewo – bo jak wiadomo, to właśnie drzewa produkują tlen, filtrują powietrze i chronią klimat. Spotykamy się 22 kwietnia (czwartek) o godzinie 16:00 pod budynkiem Starej Łaźni na suwalskich bulwarach.

Fundacja Teraz Wschód to inicjatywa stworzona przez suwalczan dla suwalczan. Zorganizowała w tym roku już trzy imprezy, które spotkały się z powodzeniem i dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzeń i śledzenia działalności Fundacji na https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod .

Szczegóły

Data:
22 kwietnia
Czas:
16:00 - 18:00

Miejsce

Bulwary nad Czarną Hańczą
Suwałki, Poland + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: