Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Powitanie Jesieni w Sobolewie

1 października @ 16:00 - 18:00

Free

Serdecznie zapraszamy na uroczystość Powitania Jesieni, które odbędzie się 1 października 2022 r. (sobota) przy świetlicy w Sobolewie. Plan wydarzenia:

16.00 Powitanie gości, podczas którego zaprosimy wszystkich na spotkanie autorskie z panami Markiem Piotrowskim i Grzegorzem Płatonow, a najmłodszych uczestników na warsztat sensoplastyczny z PIU

17:00 Występ gwiazdy wieczoru – Sejneńskiej Kapeli Kresowej

Sejneńska Kapela Kresowa powstała w 2005 r. przy Ośrodku Kultury w Sejnach. Zespół wykonuje muzykę nawiązującą do folkloru miejskiego, ludowego.

W skład zespołu wchodzą:
Adam Łabanowski – gitara basowa, śpiew
Romek Kaufman – bęben, śpiew
Marek Zawadzki – piła muzyczna, ukulele, pompka rowerowa, śpiew
Andrzej Butanowicz – akordeon, śpiew
Georgijus Mosteikis – gitara, śpiew
W trakcie i po występie: prezentacja nowości czytelniczych, stoisko z książkami, warsztaty dla dorosłych oraz konkurs dla dzieci i dorosłych, degustacja jesiennych przysmaków przyrządzonych przez KGW Niezłe ziółka.

Po koncercie zapraszamy na biesiadę przy dobrej muzyce, nie zapomnijcie o przyniesieniu własnego koszyczka przysmaków do wspólnego stołu

Wydarzenie jest realizowane wspólnie z partnerem-pracownią zielarska „Niezłe Ziółka w Sobolewie”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Szczegóły

Data:
1 października
Godzina:
16:00 - 18:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Sobolewo
Sobolewo, Poland + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: