Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pozyskiwanie środków na działalność organizacji pozarządowych – nieodpłatne szkolenie w Suwałkach

16 grudnia 2019 @ 09:00 - 15:00

Darmowy

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie które odbędzie się w poniedziałek 16  grudnia 2019 r. w Suwałkach w ramach zadania „Suwalskie Inspiracje Obywatelskie”.

Kiedy?

16 grudnia 2019 w godz. 9.00-15.00

Gdzie?

Suwałki, ul. Noniewicza 91, sala Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT

Dla kogo?

Szkolenie skierowane są do przedstawicieli  organizacji pozarządowych zrzeszonych w Federacji (członków, działaczy i wolontariuszy zaangażowanych) lub członków organizacji zainteresowanych przystąpieniem do Federacji (więcej: www.federacjasuwalki.pl).

Program:

Program łączy w sobie elementy wykładu a także pracy warsztatowej. Warsztaty służą podniesieniu wiedzy przedstawicieli organizacji pozarządowych zwiększających ich kompetencje w zakresie pozyskiwania środków finansowych min. w oparciu o perspektywę budżetową na lata 2014-2020, oraz część warsztatową pozwalającą poznać tajniki przygotowania skutecznej aplikacji (na przykładzie FIO 2020).

Program szkolenia:

I moduł – dostępne źródła finansowania (w tym dotacje z programów rządowych m.in. z FIO, jednostek samorządu terytorialnego, Unii Europejskiej, banków, fundacji prywatnych itp.),

II moduł – warsztat sporządzania prawidłowej aplikacji o środki finansowe na przykładzie FIO 2020

Trener:

Izabela Tomaszewska – doradca, trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania środków finansowych oraz ich prawidłowego rozliczania; od wielu lat koordynator projektów unijnych, specjalista w zakresie rozliczeń, jak również ekspert oceniający; autorka dziesiątek skutecznych aplikacji o środki unijne.

Zgłoszenia:

Prosimy o zgłoszenia osobiste, telefoniczne, e-mailem lub pocztą pod adresem: Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM

16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58

e-mail: razem@federacjasuwalki.pl, www.federacjasuwalki.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach zostaną powiadomione telefonicznie.

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2019
Czas:
09:00 - 15:00
Koszt:
Darmowy

Miejsce

CAS Pryzmat
ul. T. Noniewicza 91
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: