Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Premiera spektaklu „Poczekalnia” Teatru Lustro w Suwałkach

Kwiecień 17 @ 17:00 - 18:00

7zł

W dworcowej poczekalni, będącej metaforą życia, nieznajomi toczą rozmowy ze sobą, a może z Panem Bogiem, o przemijaniu, prawdzie, miłości i wierze oparte na poezji i tekstach filozoficznych Jana Pawła II. Spektakl Teatru Lustro w reżyserii Grażyny Filipowicz-Karp subtelnie łączy słowa i muzykę – będzie można go obejrzeć w środę, 17.04.2019, godz. 17.00, Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, bilety 7 zł.

Dalekie wybrzeża ciszy, które zaczynają się tuż za progiem. Nie przefruniesz tamtędy jak ptak. Musisz stanąć i patrzeć coraz głębiej i głębiej, aż nie zdołasz już odchylić duszy od dna.Wybrzeża pełne ciszy, Jan Paweł II.

Najnowszy spektakl Teatru Lustro porusza ważne problemy bliskie każdemu z nas. Wśród zapadających w pamięć postaci jest: bezdomny, dziewczyna zawiedziona w miłości, schizotymik, bufetowa, aktor, niewidomy – współczesne odbicia postaci Szymona z Cyreny, Rybaka Jana, Magdaleny i innych. Spotkanie z Aniołem, symbolizującym metafizyczną nić wiążącą świat rzeczywisty z metafizycznym, jest impulsem do wewnętrznej przemiany bohaterów.

Reżyseria: Grażyna Filipowicz-Karp
Opracowanie muzyczne i efekty dźwiękowe: Zbigniew Karp
Opracowanie plastyczne: Jerzy Malinowski
Obsada: Maja Szczotka, Klaudia Stefanowska, Klaudia Siedlecka, Joanna Sidor, Izabela Pojawa, Joanna Dąbrowska, Daria Walendziewicz, Martyna Grygieńć, Jan Murawko, Dawid Miszkiel, Olaf Sujata, Damian Siejwa

Szczegóły

Data:
Kwiecień 17
Czas:
17:00 - 18:00
Koszt:
7zł

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: