-1.2 C
Suwałki
środa, Grudzień 11, 2019
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Projekcja filmu „Mój piękny syn” w Suwałkach

Czerwiec 13 @ 17:00 - 19:00

Projekcja filmu „Mój piękny syn” odbędzie się w czwartek (13 czerwca) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Początek o godz. 17.00. Głównymi bohaterami filmu Van Groeningena są David Sheff (Steve Carell) i Nic Sheff (Timothée Chalamet). Pierwszy jest dziennikarzem piszącym artykuły do najważniejszych magazynów amerykańskich. Nic to jego dorastający syn, z którym David ma bardzo dobrą i bliską relację. W każdym razie tak mu się wydaje. Prawda jest jednak inna: przez lata ojciec był ślepy na to, co działo się z jego ukochanym dzieckiem. Dopiero kiedy chłopak zaczął tracić kontrolę nad nałogiem, David poznał przerażające fakty dotyczące uzależnienia syna od najgroźniejszych narkotyków. Tak rozpoczyna się podróż pełna wzlotów i upadków, rozczarowań i desperackiego trzymania się nadziei.

Po filmie odbędzie się prelekcja (z profilaktyki narkomanii) z udziałem: lek. med. Leszka Pazio i lek. med. Adama Malinowskiego, która kierowana jest między innymi do: uczniów klas VII i wyżej suwalskich szkół i ich rodziców, pedagogów i nauczycieli, kuratorów, policji, pracowników socjalnych itp.

Wstęp wolny rezerwacje grupowe: Maja Wawrzyniak, tel. 87 563 56 01 odbiór wejściówek: Urząd Miejski w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 71A i kasa SOK, ul. Jana Pawła II 5.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 13
Czas:
17:00 - 19:00

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: