1.4 C
Suwałki
czwartek, 27 lutego, 2020
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przeboje gwiazd w wykonaniu Moniki Bogdanowicz – koncert w Suwałkach

24 stycznia @ 17:00 - 18:30

Hity wielkich gwiazd w wykonaniu Moniki Bogdanowicz, utalentowanej szesnastolatki usłyszymy już w najbliższy piątek, 24 stycznia o godzinie 17.00 w Sali Kameralnej SOK. Koncert jest realizowany w ramach Zimowej Akademii Artystycznej, czyli ferii z Suwalskim Ośrodkiem Kultury. Zapraszamy. Wstęp wolny!

Monika swoją przygodę ze śpiewem zaczęła w wieku 6 lat, kiedy to trafiła pod skrzydła Wiesława Jarmoca, znakomitego muzyka i pedagoga, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Występowała na najbardziej renomowanych festiwalach śpiewu i tańca o randze ogólnopolskiej oraz międzynarodowej, zdobywając najwyższe laury i odnosząc sukcesy, m.in. wyróżnienie w eliminacjach Wygraj Sukces. Można ją było również zobaczyć w programach „Petersburski Music Show” w TVP ABC, ,,Małych gigantach” w TVN oraz w ,,Hit Hit Hurra” TVP 1. W 2016 roku wydała pierwszą solową płytę  „Za mała”.Nad muzycznym rozwojem Moniki czuwa Emil Kulbacki, prowadzący w SOK Studio Piosenki Świetlik . Oprócz śpiewu Monika jest uzdolniona tanecznie, swój talent rozwija na zajęciach Studia Dance Academy  pod kierunkiem Mihaila Nikolova w Suwalskim Ośrodku Kultury. Z zespołem zdobyła złoty medal oraz I miejsce w kategorii solo 14-16 lat na Międzynarodowym Festiwalu Dzieci i Młodzieży ISLAND OF TALENT w Chorwacji (2018). Jej ulubione style taneczne to modern jazz i taniec nowoczesny.

Talent Moniki można było podziwiać również w autorskich produkcjach SOK-u, np. w cieszącym się ogromnym powodzeniem muzyczno-tanecznym spektaklu “Zuzia i przyjaciele”, gdzie śpiewająco zagrała tytułową bohaterkę.
Więcej o koncercie oraz utalentowanej wokalistce na www: http://soksuwalki.eu/monika-bogdanowicz-i-najwieksze-przeboje-gwiazd-piosenki/.

Szczegóły

Data:
24 stycznia
Czas:
17:00 - 18:30

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: