Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

RAZEM. Z mamą i tatą – Podwodny świat – zajęcia plastyczne w Suwałkach

15 stycznia 2022 @ 11:00 - 13:00

Free

Zapraszamy na styczniowe, familijne warsztaty artystyczne “Razem. Z mamą i tatą”. Na początek roku zanurzymy się w podwodny świat ryb i roślin. Z recyklingowanych materiałów i kolorowych papierów stworzymy kolorowe mozaiki oraz nietuzinkowe, podwodne stworzenia. Życzymy wielu wspaniałych pomysłów!

15.01.2022, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona   |   rezerwacje telefoniczne 87 566 42 11

Spotkania ze sztuką poprzez działania plastyczne czy warsztaty, jak zdołaliście Państwo się przekonać, rozwinęły skrzydła dzieciom. W Nowym Roku 2022, pragniemy dalej zachęcać i mobilizować dzieci do dalszej pracy twórczej. Na spotkaniu w styczniu, pokażemy jak można w sposób nietuzinkowy przedstawić świat zwierząt podwodnych. Za pomocą papierowych, wyciętych z gazet kwadracików, stworzymy kolorową mozaikę. O mozaice możemy powiedzieć, że to nie tylko ozdoba, ale także opowieść ilustrująca historię. Mozaiki często ozdabiały nie tylko ściany ale także podłogi i sufity. Ze źródeł historycznych wiemy, że w Mezopotamii już 3000 lat przed naszą erą ozdabiano mozaikami budynki. Na warsztatach w pracowni stworzymy wyjątkowe istoty żyjące pod wodą.
Życzymy wielu wspaniałych pomysłów.
Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum

Szczegóły

Data:
15 stycznia 2022
Godzina:
11:00 - 13:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

SOK, Noniewicza
ul. Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj