Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rezerwat.IT – spotkanie programistów w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach

17 maja 2022 @ 18:00 - 20:00

Rezerwat.IT  to spotkania organizowane przez programistów dla programistów. Nie ważne czy stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty – jest to miejsce dla Ciebie. Chcemy byś czuł się dobrze, byś wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzymy miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi działaniami, ostrzec przed problemami, zachęcić do korzystania z różnych produktów. Nasze spotkania to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy. Jesteśmy dla Ciebie i liczymy, że zatrzęsiemy suwalskim światem IT. Naszą ambicją jest rozwój informatyczny w naszym regionie.

Data i miejsce spotkania: 17 maja godz. 18.00  Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o.

Udział dla uczestników jest bezpłatny. Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT.

Partnerem organizacyjnym jest Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE

Rejestracja na spotkanie jest jednocześnie akceptacją Regulaminu Suwalskich Spotkań Programistów REZERWAT IT dostępnego na stronie http://rezerwat.it/

Szczegóły

Data:
17 maja 2022
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Park Naukowo-Technologiczny Polska- Wschód
ul. Innowacyjna 1
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj