Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Serce dębu” – pokaz filmu w cyklu DKF Kinochłon w Augustowie

5 listopada 2022 @ 10:30 - 12:00

15zł

Kinochłonek zaprasza wszystkie dzieci na filmowo-przyrodniczy, z całą pewnością magiczny, pokaz! Już w sobotę 5 listopada 2022 r. o godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra pokażemy naszej najmłodszej widowni film, w którym główne role grają wiewiórki, chrząszcze z rodziny ryjkowcowatych, sójki, mrówki i myszy polne, których życie skupione jest wokół majestatycznego drzewa – od korzeni aż po gałęzie dębu, czerpiąc z niego pożywienie, schronienie i ochronę. Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat opowie nam (i pokaże) poetycką odę do życia, w której głos zabiera wyłącznie natura…

Ten ponad dwustuletni dąb, który poznamy w filmie przyrodniczym pt. „Serce dębu”, rośnie sobie gdzieś we Francji i pamięta pewnie jeszcze samego Napoleona. Nadal trwa… zatem nic dziwnego, że to w nim schronienia przed burzą szukają wszelkie maleńkie (i nie tylko) stworzenia. Przed nami prawdziwe – miłe dla oka i ucha – przyrodnicze widowisko, dzięki któremu poznamy prawdziwie magiczne królestwo skupione wokół… serca dębu.

I jak to z KINOCHŁONKIEM bywa, seans filmowy nie będzie jedyną atrakcją tego spotkania – po pokazie, jak zazwyczaj, będziemy mieć wspaniałych gości!

Kto z Naszej Najmłodszej Widowni chodzi do Miejskiej Biblioteki Publicznej i

Tajniki puszczy odkrywać będzie przed nami pan Andrzej Sulej – przyrodnik, pasjonat dzikiej natury, badacz Puszczy Boreckiej.

Ponadto, panie Katarzyna Łukowska i Elżbieta Perkowska – edukatorki z Wigierskiego Parku Narodowego, wciągną nas w świat gier przyrodniczych!

Chyba przyznacie nam rację, że zapowiada się wspaniale? Słowem – będzie super!

Zapraszamy.

Wrażeń i ciekawych przeżyć nie zabraknie – obiecujemy!

APK – DKF KINOCHŁON

– – –

Film dla dzieci od lat 8.

Czas trwania pokazu: 80 min (film) + 45 min (spotkanie z gośćmi pełne zabaw)

Cena biletu: 15 zł

Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl

Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Szczegóły

Data:
5 listopada 2022
Godzina:
10:30 - 12:00
Koszt:
15zł

Miejsce wydarzenia

Kino Iskra
Augustów, Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: