Sławek Uniatowski – koncert
02 grudnia 2024r. 19:00
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają w poniedziałek 2 grudnia 2024 do kina Iskra w Augustowie, gdzie o godz. 19:00 rozpocznie się koncert Sławka Uniatowskiego.
Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego – Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Céline Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nata „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.
Podczas koncertu w Augustowie usłyszymy piosenki własne artysty, a także utwory Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry, Andrzeja Zauchy.
Cena biletu: 100 zł
Miejsce koncertu: kino Iskra, ul. 3 Maja 38
Sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59