Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sobotnie spotkania w Maćkowej Rudzie – Azja. Sacrum – Dotknięcie Wschodu

17 lipca 2021 @ 19:00 - 20:00

Free

Spotkanie odbędzie się 17 lipca o godz. 19.00 w Maćkowej Rudzie 17.

Gośćmi spotkania będą Lada Maliňáková i Marian Nosal założyciele Centrum Sztuk Zdrowotnych oraz Akademii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Warszawie.
Opowiedzą o swoim spotkaniu z medycyną i filozofią Azji.

Lada Maliňáková
Nauczycielka, organizatorka szkoleń chińskich sztuk zdrowotnych, medycznych i medytacyjnych, takich jak Qigong, Tai Chi, Tradycyjna Medycyna Chińska, masaż stóp On Zon Su i innych. Przewodnicząca Związku Taoistów Tao Te King.

Marian Nosal
Nauczyciel, organizator szkoleń oraz propagator chińskich sztuk zdrowotnych, medycznych i medytacyjnych, takich jak Qigong (Chi Kung), Tai Chi, Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM), masaż stóp On Zon Su i wiele innych.

„Pół wieku podróżowałem po Azji. Byłem pielgrzymem z okiem otwartym. Usiłowałem zbliżyć się do pojęć i światów nam niedostępnych. Szukałem odpowiedzi na istotę człowieczeństwa. Znałem europejskie akademie i czarny kwadrat Malewicza. O ikonosferze rozmawiałem z profesorem Mieczysławem Porębskim. Z dziesiątków tysięcy azjatyckich negatywów wybrałem do książki Azja – Sacrum fotografie świątyń i bogów, składając hołd Człowiekowi który je stworzył”. Andrzej Strumiłło, Maćkowa Ruda, 28.10.2019

Details

Date:
17 lipca 2021
Time:
19:00 - 20:00
Cost:
Free

Venue

Maćkowa Ruda 17
Maćkowa Ruda, Polska + Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj