Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SOK Band. Koncert na Bulwarach w Suwałkach – ZMANA TERMINU

29 maja @ 18:00 - 19:00

Bezpłatnie

Z uwagi na niekorzystną prognozę pogody na niedzielę, 29.05, planowane na jutro wydarzenie SOK Band | Koncert na Bulwarach z udziałem Natalii Winnik i Michała Sowula zostało odwołane. Koncert odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca o godz. 19.00.

Na nadhańczańskich bulwarach w ostatnią niedzielę maja zabrzmią największe światowe hity oraz kompozycje najwybitniejszych kompozytorów w wykonaniu zespołu SOK Band pod kierownictwem Krzysztofa Krzesickiego. Suwalskim muzykom towarzyszyć będą znakomici soliści: Natalia Winnik – mezzosopran oraz Michał Sowul – tenor. Klasyczne brzmienia, przeboje zespołu The Beatles oraz muzyka filmowa przeniosą nas myślami do największych sal  koncertowych.

Na nadhańczańskich bulwarach w ostatnią niedzielę maja odbędzie się koncert zespołu SOK Band pod kierownictwem Krzysztofa Krzesickiego. Suwalskim muzykom towarzyszyć będą znakomici soliści: Natalia Winnik – mezzosopran oraz Michał Sowul – tenor. Kompozycje J. S. Bacha, słynna Habanera z opery Carmen G. Bizeta, Libertango A. Piazzolli oraz Czardasz, które od lat przyciągają tłumy do największych sal  koncertowych zabrzmią tym razem w pięknych okolicznościach przyrody.

W programie również muzyka filmowa oraz największe przeboje zespołu The Beatles. Zwieńczeniem koncertu będą utwory Andrea Bocellego Vivo Per Lei i The Prayer.

Serdecznie zapraszamy na muzyczną ucztę na Bulwarach nad Czarną Hańczą!

Natalia Winnik – Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest laureatką konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m. in. w 2011 r. zdobyła Nagrodę Specjalną w XI. Międzynarodowym Konkursie Moniuszkowskim „Aria i Pieśń Wieczorna” w Białymstoku, a w 2014 roku I. Wyróżnienie. W 2015 roku została laureatką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Muzyka bez granic” w Druskiennikach (Litwa) zdobywając III nagrodę. W 2017 roku zdobyła III nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz w Busku – Zdroju oraz została finalistką XI Międzynarodowego Konkursu Operowego „Magda Olivero” w Mediolanie /Włochy/. Już w trakcie studiów występowała na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej kreując postać Cherubina w „Weselu Figara” W.A. Mozarta oraz Orfeusza w „Labiryncie Orfeja” Nikolet Burzyńskiej. Współpracowała z dyrygentami takimi jak: Kazimierz Dąbrowski, Tomasz Radziwonowicz, Ignacy Ołów, Marta Kluczyńska, Janusz Przybylski, Marta Kosielska, Krzysztof Jakub Kozakiewicz, Jan Ślęk, Krzesimir Dębski, Michael Kuhn. Obecnie jest solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncertuje w kraju oraz za granicą.

Michał Sowul – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej 1 i 2 stopnia w Suwałkach w sekcji perkusji. Były wokalista zespołu Noxes, tenor w Suwałki Gospel Choir, wokalista zespołu Piano Blues Band.

Szczegóły

Data:
29 maja
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

Bulwary nad Czarną Hańczą
Suwałki, Poland + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: