Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacerkiem po Suwałkach: Suwałki – wczoraj i dziś. 300-lecie miasta Suwałk

27 września @ 11:00 - 13:00

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym, gwarantujące rzetelne poznanie miasta nad Czarną Hańczą.

Profesjonalnie wyszkolony przewodnik jest gwarancją dotarcia do miejsc najbardziej atrakcyjnych w mieście oraz posłuchania opowieści o historii miasta, jego mieszkańcach, bezcennych zabytkach, tradycjach i kuchni, których nie znajdziemy w książkach i przewodnikach turystycznych.

Terminy: 27 września (niedziela).

Temat: „Suwałki – wczoraj i dziś. 300-lecie miasta Suwałk.”.

Zbiórka: Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. ks. K. Hamerszmita, godz. 11.00. Czas zwiedzania: ok. 2 godzin.

Wymagania: udział w imprezie jest bezpłatny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.

 Więcej informacji: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko, e-mail: poczta@suwalki.pttk.pl lub ania.rom@gmail.com, telefon do biura: 509 524 855,

Impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Szczegóły

Data:
27 września
Czas:
11:00 - 13:00

Miejsce

Centrum Informacji Turystycznej
ul. Hamerszmita 16
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: