Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacerkiem po Suwałkach – wycieczka z przewodnikiem po mieście „Suwałki wczoraj i dziś. Zapomniane ulice, dawne nazwy, restauracje, sklepy”

12 września 2019 @ 17:00 - 19:00

Free

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk i gości na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym, gwarantujące rzetelne poznanie miasta nad Czarną Hańczą.

Profesjonalnie wyszkolony przewodnik jest gwarancją dotarcia do miejsc najbardziej atrakcyjnych w mieście oraz posłuchania opowieści o historii miasta, jego mieszkańcach, bezcennych zabytkach, tradycjach i kuchni, których nie znajdziemy w książkach i przewodnikach turystycznych.

UWAGA. Zmiana tras zwiedzania.

Termin: 12 września 2019 roku (czwartek). Trasa spacerku z przewodnikiem: „Suwałki wczoraj i dziś. Zapomniane ulice, dawne nazwy, restauracje, sklepy”. Przewodnik: Jan Bacewicz.

Termin: 23 września 2019 roku (poniedziałek). Trasa spacerku z przewodnikiem: „Aleksandra Szczerbińska-Piłsudska, Józef Piłsudski – związki z Suwałkami”. Przewodnik: Krzysztof Skłodowski.

Zbiórka: Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. ks. K. Hamerszmita, godz. 17.00. Czas zwiedzania: ok. 2 godzin.

Wymagania: udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej informacji: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko, e-mail: poczta@suwalki.pttk.pl lub ania.rom@gmail.com, telefon do biura: 509 524 855,

Impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Szczegóły

Data:
12 września 2019
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Centrum Informacji Turystycznej
ul. Hamerszmita 16
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj