Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl muzyczny „Droga do wolności” w Augustowie

25 lutego 2022 @ 19:00 - 20:00

Wydarzenie przeniesione z dn. 29 stycznia 2022 roku – odebrane na ten termin wejściówki zachowują swoją ważność.

Augustowskie Placówki Kultury i działający u nas Teatr Piosenki serdecznie zapraszają w piątek 25 lutego do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) o godz. 19:00 na spektakl muzyczny pt. „Droga do wolności”, według scenariusza Wojciecha Straszyńskiego, w aranżacji i opracowaniu muzycznym Elżbiety Granackiej.

Augustowski Teatr Piosenki, już nie po raz pierwszy, zaprezentuje się w utworach składających się w opowieść o ludziach marzących i walczących o suwerenność.

Spektakl od lat cieszy się ogromną popularnością wśród nie tylko augustowskiej widowni – teraz powraca w odświeżonej odsłonie.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie już można odbierać w domu kultury.

Zapraszamy – szczegóły na plakacie!

Wydarzenie charytatywne – zebrane podczas koncertu fundusze przekazane zostaną na rehabilitację dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia Razem Osiągniemy Cel.

APK

Zgodnie z obostrzeniami, limit widowni to 30% + osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID. Możemy zwiększyć liczbę uczestników koncertów, seansów i wydarzeń, dzięki osobom zaszczepionym, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o dowolne okazywanie Unijnego Certyfikatu Covid przy zakupie biletów.

Szczegóły

Data:
25 lutego 2022
Godzina:
19:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj