Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku

13 czerwca 2020 @ 18:00 - 14 czerwca 2020 @ 20:00

Po blisko trzymiesięcznej przerwie, zespół Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku powraca na scenę, aby spotkać się z widzami. 13 i 14 czerwca aktorzy zagrają spektakl „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Wierni fani Teatru Dramatycznego z utęsknieniem czekali na tę wiadomość. Po okresie zawieszenia działalności artystycznej, który spowodowany był epidemią, Teatr wznawia swoją aktywność w siedzibie – przy ulicy Elektrycznej.

– Cieszymy się, że okazja na spotkanie z naszymi widzami pojawia się tak szybko. Byliśmy przekonani, że minie jeszcze sporo czasu, zanim to nastąpi. Tymi dwoma przedstawieniami
chcemy podziękować naszym sympatykom za to, że byli z nami przez cały sezon, a szczególnie w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie epidemii – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

Instytucja wznawia działalność z zachowaniem środków ostrożności i w dbałości o bezpieczeństwo widzów. Przed otwarciem siedziby, wszystkie przestrzenie teatru zostaną zdezynfekowane. Widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji rąk i zasłaniania twarzy. Widownia będzie mogła być wypełniona w połowie.

Kończący się sezon teatr zakończy spektaklem „Wszystko w rodzinie”. Sztuka angielskiego mistrza farsy – Ray’a Cooney’a toczy się w szpitalu św. Andrzeja w Londynie. Przygotowywane jest tam świąteczne przedstawienie dla pacjentów, a jednocześnie odbywa się zjazd neurologów.

Jakby tego było mało, jeden z lekarzy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie kogoś bliskiego, o którego istnieniu do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia. Paleta barwnych postaci, wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawe kostiumy – to wszystko będą mogli zobaczyć widzowie, którzy wybiorą się na przedstawienie.

W spektaklu grają: Justyna Godlewska-Kruczkowska, Arleta Godziszewska, Monika Zaborska, Agnieszka Możejko-Szekowska, Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Krzysztof Ławniczak, Sławomir Popławski, Marek Tyszkiewicz, Marek Cichucki, Piotr Szekowski, Dawid Malec oraz gościnnie Franciszek Utko.

13 i 14 czerwca spektakl będzie można obejrzeć o godz. 18.00. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj poprzez system online: bilety.dramatyczny.pl. Bilety w Kasie Teatru będzie można kupić od soboty, 6 czerwca, Kasa będzie czynna w godzinach od 14.00 do 20.00. W godz. od 14.00 do 15.00 z kasy będą mogli skorzystać seniorzy. Instytucja przypomina także, że Bilety Prezenty zakupione na ten sezon artystyczny zachowują swoją ważność do końca roku.

Ceny biletów:
Normalny: 55 zł
Ulgowy: 45 zł
Studencki, doktorancki: 30 zł

Szczegóły

Start:
13 czerwca 2020 @ 18:00
Koniec:
14 czerwca 2020 @ 20:00

Miejsce

Teatr Dramatyczny
Elektryczna 12
Białystok, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: