Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Agatą Suchocką w Starym Folwarku

18 lipca @ 12:30 - 14:00

18 lipca o godzinie 12.30 autorka „Woła mnie ciemność” i „Twarzą w twarz” Agata Suchocka w otoczeniu przyrody opowie o nowej powieści „Pianissimo” i antologii „Facet na wakacje”.

Spotkanie odbędzie się w Starym Folwarku przy scenie plenerowej (w przypadku niepogody zostanie przeniesione do Muzeum Wigier).
Agata Suchocka opowie o najnowszej powieści „Pianissimo”, którą na portalu lubimyczytać.pl opisano tak: „Ona jest sponiewieraną przez los desperatką, bez lęku pędzącą drogą ku samozagładzie. Zdawać by się mogło, że ma wszystko, jednak to, co było dla niej najważniejsze, utraciła bezpowrotnie wiele lat wcześniej. Nie widzi w swoim życiu sensu, a jedynym celem jest gwałtowna, przedwczesna śmierć.”
Podczas spotkania posłuchamy także o nowej antologii „Facet na wakacje”, czyli „Jedenaście pikantnych miłosnych historii, które zapewnią niezapomnianą podróż do krainy rozkoszy. Niezobowiązujący flirt z atrakcyjnym nieznajomym w barze, namiętny seks w hotelowym pokoju, romantyczne zachody słońca na włoskiej Sycylii, mocno zakrapiana impreza w domu gwiazdora rocka.” (lubimyczytać.pl)

Szczegóły

Data:
18 lipca
Czas:
12:30 - 14:00

Miejsce

Stary Folwark
Stary Folwark, Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: