Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa danych – „Twoje kopie, Twoje bezpieczeństwo” w Suwałkach

18 kwietnia @ 10:00 - 14:00

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z serii G-SOFT Tech, które odbędzie się w PNT. Spotkanie będzie skupiało się na zagadnieniu bezpieczeństwa danych pod hasłem „Twoje kopie – Twoje bezpieczeństwo„.

Data: 18 kwietnia 2024 r.

Godzina: 10.00 – 14.00

Lokalizacja: Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach, ul. Innowacyjna 1 (sala kongresowa I piętro).

Podczas tego wydarzenia będziemy zgłębiać nie tylko tematykę wykonywania kopii bezpieczeństwa, ale także ich testowania, odtwarzania i weryfikacji. Kluczowym aspektem będzie również zabezpieczenie kopii przed zagrożeniami typu „ransomware” oraz przypadkowym usunięciem czy modyfikacją.

Partnerami wydarzenia są renomowane firmy: Dell, Veeam oraz G-Soft, które zapewnią Państwu niezbędne wsparcie i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa danych.

Rejestracja na to spotkanie jest bezpłatna. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod poniższym linkiem: https://rejestracja.g-soft.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa danych do udziału w naszym spotkaniu. Jest to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy oraz wymiany doświadczeń z innymi najemcami Parku.

Details

Date:
18 kwietnia
Time:
10:00 - 14:00

Venue

Park Naukowo-Technologiczny Polska- Wschód
ul. Innowacyjna 1
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj