Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie w cyklu Lektura Obowiązkowa w Augustowie z Sonią Bohosiewicz i Łukaszem Maciejewskim

17 kwietnia 2018 @ 18:00 - 19:30

8zł

Autor bestsellerowych wywiadów z polskimi aktorkami Łukasz Maciejewski oraz bohaterka jego książki Sonia Bohosiewicz będą gośćmi kolejnego spotkania z cyklu Lektura Obowiązkowa 17 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie.
Łukasz Maciejewski to znakomity filmoznawca, wykładowca Łódzkiej Szkoły Filmowej, współpracownik kilkunastu czasopism i portali piszących o kulturze. Do Augustowa przyjedzie przede wszystkim jako autor trzech tomów rozmów z polskimi aktorkami: „Aktorki. Spotkania”, „Aktorki. Portrety”, „Aktorki. Odkrycia”.

Sonia Bohosiewicz debiutowała na deskach Teatru Starego w Krakowie, występowała także w przedstawieniach Grupy Rafała Kmity. Popularność przyniosła jej wielokrotnie nagradzana rola Hanki B. w filmie „Rezerwat”, rola dresiary Nataszy w filmie „Wojna polsko–ruska”, a także role w serialach telewizyjnych: „39 i pół”, „Usta usta” oraz „Aida”. Z jej licznych ról filmowych warto wymienić także Małgorzatę w „Jeszcze nie wieczór”, Wandę w „Excentrykach, czyli po słonecznej stronie ulicy”, Irenę w „Syberiadzie polskiej”, Hannę w „Obławie”, SB-eczkę w „80 milionach”, mecenasową Halberową w „Małej maturze 1947”.

Spotkanie poprowadzi Monika Rowińska.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 8 zł: Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub 790 228 56.

Szczegóły

Data:
17 kwietnia 2018
Godzina:
18:00 - 19:30
Koszt:
8zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj