Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie w Klubie Czarnego Krążka: Zaprzyjaźnić się z Chopinem w Suwałkach

21 stycznia @ 17:00 - 18:00

Bezpłatnie

Tym razem w kawiarni artystycznej zabrzmi muzyka klasyczna! Jeden z najwybitniejszych kompozytorów romantycznych, a także za jeden z najważniejszych polskich kompozytorów w historii będzie bohaterem styczniowego spotkania Klubu Czarnego Krążka. Mowa oczywiście o Fryderyku Chopinie. Miłośników dobrej muzyki zaprasza Tomasz Kierejsza.

21.01.2022, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacje miejsc (tel. 87 563 85 47), decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Godzina:
17:00 - 18:00
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: