Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z pisarką Martą Ejsmont w Suwałkach

27 stycznia 2023 @ 17:00 - 18:00

Free

Zapraszamy na spotkanie z pisarką Martą Ejsmont. Jest autorką trzech publikacji “Urywki Wspomnień i Myśli Przemyślane”, oraz “Urywki Wspomnień i Myśli Przemyślane – kontynuacja” to zbiór głębokich i pełnych wrażliwości przemyśleń, które są wyrazem jej dociekania analiz. Trzecia publikacja “Kwiat Dubaju” to fikcyjna historia, pełna zaskakujących zwrotów akcji , która przeniesie nas w świat fantazji widzianym okiem autorki, a akcja rozgrywa się w Warszawie, Dubaju, oraz na Zanzibarze.

27.01.2023, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

Marta Ejsmont samotna matka piątki dzieci, pełniąca funkcję rodzica zastępczego a w przyszłości adopcyjnego – autorka trzech publikacji “Urywki Wspomnień i Myśli Przemyślane oraz “Urywki Wspomnień i Myśli Przemyślane – kontynuacja” to zbiór głębokich i pełnych wrażliwości przemyśleń, które są wyrazem jej dociekania analiz, które dotyczą zarówno jej, jak i innych osób. Trzecia publikacja “Kwiat Dubaju” to fikcyjna historia, pełna zaskakujących zwrotów akcji, która przeniesie nas w świat fantazji widziany okiem autorki, całość rozgrywa się w Warszawie, Dubaju, oraz na Zanzibarze.

Największym marzeniem autorki, jest to aby w jej rodzinnym mieście Suwałki powstał prawdziwy dom dziecka dla maluszków porzuconych przez rodziców. Kocha dzieci i najchętniej udzieliłaby schronienia każdej kruszynie potrzebującej domu. Głęboka wiara w Boga, sprawiła że stała się siłą, którą teraz wykorzystuje, aby móc pomagać innym. Niegdyś słaba kobieta, która sama potrzebowała pomocy i wsparcia, a dziś silna, gotowa toczyć walkę ze złem, w obronie dobra.

Oprócz wspaniałych opowieści będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”

Szczegóły

Data:
27 stycznia 2023
Godzina:
17:00 - 18:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj