Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Radosławem Krupińskim – autorem wystawy „Suwałki 2020 – przez parawany przeszłości” w Starej Łaźni w Suwałkach

4 marca @ 18:00 - 19:00

Galeria Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Radosławem Krupińskim – autorem wystawy fotografii „Suwałki 2020 – przez parawany przeszłości”. Pierwsze dziesięć osób zwiedzających wystawę w kolejnych dniach otrzyma miłą niespodziankę od autora – wydruk jednej z fotografii prezentowanych na wystawie.

Wielkoformatowe realizacje fotograficzne, składające się na wystawę, to obrazy życia codziennego ujęte, z jednej strony, w alegoryczne zestawy z opowieścią, a z drugiej zaś, w wyglądające jak witraże, impresyjne obrazy miejskich zaułków. Fotografie zostały ubrane w formę wysokich, dwumetrowych pasów płótna, składających się na większe obrazy fotograficzne. Tak podzielona na części rzeczywistość, która mimo tego, że pierwotnie została zarejestrowana w reporterski sposób, tu została pokazana w formie sugerującej wielkoformatowe, impresyjne płótna. Te artystyczne wizje migawkowych ujęć z codziennego życia miasta, powstały w okresie ostatnich trzydziestu lat (1988-2020).

Spotkanie z autorem zdjęć, Radosławem Krupińskim, fotografem i kuratorem wystaw fotograficznych, animatorem życia kulturalnego i artystycznego Suwalszczyzny, odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 marca o godz. 18.00 w Galerii Sztuki Stara Łaźnia przy ul. A. Wajdy 3 w Suwałkach. Z uwagi na limit miejsc, na spotkanie trzeba się zapisać telefonicznie pod numerem 87 565 11 30, decydująca jest kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie w reżimie sanitarnym.

Wystawę „Suwałki 2020 – przez parawany przeszłości” w galerii można oglądać jeszcze do 14 marca. Do końca miesiąca będzie dostępna również w przestrzeni wirtualnej galerii fotografii virturama.pl. Wystawa została zrealizowana w ramach stypendium Miasta Suwałki na rok 2020.

Szczegóły

Data:
4 marca
Czas:
18:00 - 19:00

Miejsce

Galeria Sztuki Stara Łaźnia
Bulwary nad Czarną Hańczą
Suwałki, Poland
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: