Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Tomaszem Organkiem w Muzeum Okręgowym w Suwałkach (zmiana miejsca)

14 sierpnia 2019 @ 17:00 - 19:00

Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Organkiem o książce „Teoria opanowywania trwogi” 14 sierpnia 2019 r., o godz. 17:00 nie w Bibliotece Publicznej w Suwałkach, ul. E. Plater 33A, sala im. J. Towarnickiej, lecz w Muzeum Okręgowym. Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki do odebrania w bibliotece.

Debiut prozatorski jednego z najbardziej utalentowanych polskich muzyków, dwukrotnego zdobywcy platynowej płyty, nazywanego „nadzieją polskiego rynku muzycznego” – Tomasza Organka. „Teoria opanowywania trwogi” to przepełniona odwołaniami do literatury, filmu, muzyki i popkultury opowieść o rezygnacji, zagubieniu w kapitalistycznej rzeczywistości, rozpadzie więzów rodzinnych. Zaskakująco wiarygodna powieść pokoleniowa o ludziach na skraju rozpaczy pisana z perspektywy człowieka, który osiągnął sukces. Błyskotliwa, cyniczna, ale niepozbawiona poczucia humoru.
Tomasz Organek – urodzony w 1976 r. w Suwałkach. Dzieciństwo spędził w Raczkach nad Rospudą. Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Muzyk, wokalista, autor tekstów, kompozytor. Lider zespołu ØRGANEK, z którym nagrał dwa albumy: Głupi (2014) i Czarna Madonna (2016) – oba pokryły się platyną. Laureat dwóch Fryderyków i Nagrody Muzycznej Programu Trzeciego Polskiego Radia. „Teoria opanowywania trwogi” to jego debiut prozatorski.

Szczegóły

Data:
14 sierpnia 2019
Godzina:
17:00 - 19:00

Miejsce wydarzenia

Muzeum Okręgowe
Kościuszki 81
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: