Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Środa Seniora: koncert zespołu Suwalskie Starszaki w SOK w Suwałkach

Luty 20 @ 17:00 - 18:00

5zł

Na lutowe spotkanie z cyklu Środa Seniora zapraszają Suwalskie Starszaki. W programie koncertu piosenki sentymentalne i zaczarowane z repertuaru Mieczysława Fogga, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Jerzego Petersburskiego oraz inne popularne przeboje karnawałowe, które przeniosą nas w lata 40 i 60. dwudziestego wieku. Koncert odbędzie się 20.02.2019, godz. 17.00 w SOK, Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, bilety: 5 zł.

To będzie niezwykła podróż w przeszłość. Już po kilku pierwszych nutach koncertu, po kilku taktach piosenki będzie można poczuć się jak w czasie karnawału przed 80 i 60 laty.

W programie piosenki sentymentalne i zaczarowane z repertuaru: Mieczysława Fogga, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Jerzego Petersburskiego oraz inne popularne przeboje karnawałowe. Nogi na pewno będą podrygiwały w rytm niezapomnianych hitów, wrócą wspomnienia cudownych prywatek i wielkich balów.

***

Zespół Suwalskie Starszaki powstał w październiku 2016 roku i pracuje w ramach Stowarzyszenia Zwykłego Suwalskie Starszaki. Zadebiutował z sukcesem w 2017 roku podczas uroczystego koncertu z okazji Europejskiego Dnia Seniora w Suwalskim Ośrodku Kultury, wykonując „Jesienne róże”, „Mały biały domek” i „Chryzantemy złociste”. Zespół kultywuje dobre tradycje spędzania czasu wolnego seniorów w Suwałkach  i tworzy miejsca przyjazne seniorom do realizacji swoich pasji artystycznych.

Szczegóły

Data:
Luty 20
Czas:
17:00 - 18:00
Koszt:
5zł

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
Noniewicza 42
Suwałki, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: