Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Strażak Sam – spektakl rodzinny w Suwałkach

19 lutego @ 10:00 - 12:30

45zł

Zapraszamy na niezwykły spektakl dla całej rodziny. Dzielny Strażak Sam odwiedził fanów w wielu polskich miastach, a już w lutym wraz z przyjaciółmi z Pontypadny przyjedzie do Suwałk. Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie też Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego.

19.02.2022, godz. 10.00 i 12.30, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety od 45 zł.

organizator: Good Walk

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!  W Pontypandy czekają na Was niezwykłe przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Nie wiecie czego się spodziewać po spektaklu Strażak Sam Na Żywo? Zapraszamy na krótki zwiastun “Cyrkowej Przygody”, który pokazuje jak wspaniałą zabawę mogą mieć najmłodsi widzowie tego niecodziennego wydarzenia.

Szczegóły

Data:
19 lutego
Godzina:
10:00 - 12:30
Koszt:
45zł

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: