Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Suwałki Street Night – wydarzenie sportowe w Suwałkach

23 czerwca 2023 @ 16:00 - 22:00

Free

„Suwałki Street Night” to nowe wydarzenie w mieście – festiwal sportów ulicznych, przełamujący konwencjonalne trendy. Miłośnicy jazdy na hulajnogach, wrotkach, deskorolkach, rolkach – to coś dla Was!

Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”, wspólnie ze sponsorem wydarzenia – firmą PORTA, serdecznie zaprasza wszystkich 23 czerwca pod Suwałki Plaza, by uczcić zakończenie roku szkolnego i powitać WAKACJE!

Zanim jednak impreza nabierze tempa, organizatorzy zapraszają do rywalizacji w ramach Turnieju Street Ball, który rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku terenów Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (naprzeciwko centrum Suwałki Plaza).

Od godziny 19:00 „na streecie” przed Suwałki Plaza rozpocznie się festiwal sportów ulicznych. Na uczestników czekają liczne konkursy na torze przeszkód (deskorolki, hulajnogi, rolki).

Ale to nie wszystko! Po godzinie 21:00 odbędzie się pierwszy w historii Suwałk nocny przejazd ulicami miasta – czyli strefa jazdy na totalnym luuuzie dla małych i dużych… Do pokonania będzie trasa o długości prawie 4 km, na której DJ 600V będzie gościem specjalnym. Start: pod Suwałki Plaza; finisz – na bulwarach nad Czarną Hańczą, gdzie odbędzie się impreza.

„Suwałki Street Night” jest dla wszystkich. To doskonała okazja, aby aktywnie i oryginalnie spędzić wieczór, odkrywając miasto i poznając mieszkańców. Przygotujcie więc naładowane baterie i dobre humory!


Organizatorzy: Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto” , Porta. Otwórz się na
Partner sportowy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach & Movement Arena – Suwałki
Partner artystyczny: Klimat Tworzą Ludzie
Partnerzy: Superpanel.pl | Katusze – studio tatuażu | Infreco | Suwałki Plaza

Details

Date:
23 czerwca 2023
Time:
16:00 - 22:00
Cost:
Free

Venue

CHR Suwałki Plaza
Dwernickiego 15
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj