Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Suwalski Bieg Niepodległości

11 listopada @ 13:00 - 15:00

10zł

11 listopada – ta data jest szczególnie istotna w świadomości Polaków. Narodowe Święto Niepodległości to we współczesnej Polsce jedno z najważniejszych świąt państwowych
i patriotycznych. I trudno się dziwić – o odzyskanie suwerenności Polacy walczyli łącznie 123 lata.

Chcąc uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach ma przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej do wzięcia udziału w Suwalskim Biegu Niepodległości. Po dwuletniej przerwie ponownie w Suwałkach odbędzie się bieg upamiętniający Narodowe Święto Niepodległości.

Licząca 5 kilometrów trasa Biegu Patriotów będzie doskonałym miejscem dla debiutantów biegów masowych. Młodszych biegaczy oraz całe rodziny zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w Biegu Małych Patriotów na dystansie 1,2 km.

Start obu biegów odbędzie się 11 listopada 2021 r. o godzinie 13:00 z Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Następnie uczestnicy wydarzenia wyruszą na trasę biegu, która będzie wiodła ulicami T. Kościuszki i 24-sierpnia oraz alejkami wzdłuż zalewu Arkadia i suwalskich bulwarów. Finisz został zaplanowany przed halą sportowo-widowiskową Suwałki Arena (ul. Zarzecze 26).

Zapisy na bieg prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznego na stronie DataSport.pl i potrwają do niedzieli, 7 listopada włącznie. Koszt wpisowego wynosi symboliczne 10 złotych.

Pobiegnijmy razem dla Niepodległej!

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
13:00 - 15:00
Koszt:
10zł

Miejsce wydarzenia

Plac Piłsudskiego
Plac Piłsudskiego
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: