Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Talent SOK. Retransmisja koncertu debiutów 2014

31 maja @ 18:00 - 20:00

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline Moc talentów na jednej scenie, bezkompromisowa energia młodości, żywiołowość i spontaniczność – to kwintesencja koncertu “Talent SOK”, który przypomnimy w niedzielę. Wystąpią Monika Bogdanowicz, Paula i Adaś Minkiewiczowie oraz młodzieżowe zespoły działające w Suwalskim Ośrodku Kultury.

niedziela, 31.05.2020, godz. 18.00
kanał YouTube i profil Facebook

W koncercie, który się odbył 23 kwietnia 2014 r., wystąpiła dziesięcioletnia wtedy Monika Bogdanowicz, Paula i Adaś Minkiewicz oraz zespoły taneczne działające w Suwalskim Ośrodku Kultury: Dotyk Mini (instruktor Ewa Niedźwiecka), Fleksik (instruktor Jadwiga Tylenda), Symbol (instruktor Renata Skórkiewicz) oraz Dance Academy (instruktor Mihail Nikolov).

Dzisiaj Monika Bogdanowicz ma już szesnaście lat. Swoją przygodę ze śpiewem zaczęła mając 2 latka. Widząc w telewizji występ Edyty Górniak w piosence “To nie ja”, zaczęła śpiewająco powtarzać refren, zaskakując rodziców poziomem wykonania. Na poważnie przygodę ze śpiewem rozpoczęła mając 6 lat, trafiając pod skrzydła Wiesława Jarmoca, znakomitego muzyka i pedagoga, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zadebiutowała w wieku 7 lat. Z sukcesami bierze udział w wielu konkursach i festiwalach piosenek w Polsce, zdobywając między innymi wyróżnienie i Brązową Muszelkę Wigier, wyróżnienie w eliminacjach strefowych Wygraj Sukces, pierwsze miejsce w przeglądzie piosenki anglojęzycznej. Można ją było zobaczyć m.in. w:„Petersburski Music Show” w TVP ABC czy ,,Małych gigantach” w TVN oraz w programie ,,Hit Hit Hurra” w TVP1.

Więcej informacji o Monice Bogdanowicz na Facebooku i kanale YouTube.

Zdjęcia: Kamil Maczułajtys, Bogdan Pieklik
Realizacja dźwięku: Michał Butyłkin
Montaż: Kamil Maczułajtys

Szczegóły

Data:
31 maja
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

Internet
Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: