Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Taneczne show „Światła Broadwayu” w Suwalskim Ośrodku Kultury

28 listopada 2021 @ 18:00 - 19:00

Akcja przedstawienia Studia Dance Academy rozgrywa się w na ulicach Nowego Yorku, w klimacie broadwayowskich teatrów muzycznych. Autorem scenariusza i reżyserem całości jest kierownik zespołu, od 8 lat pracujący z Dance Academy, Mihail Nikolov. To spektakl o młodych ludziach zakochanych w tańcu, którzy dla spełnienia swoich marzeń gotowi są walczyć z własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Czy osiągną swój cel – Broadway Theatre na Manhattanie?

Wyobraźmy sobie, że, podobnie jak Dorotkę z szarej prerii Kansas do Krainy Czarnoksiężnika Oz, jakaś siła przenosi nas do wspaniałego, zachwycającego miejsca, gdzie zawsze chcieliśmy się znaleźć. To właśnie przydarzyło się grupie przyjaciół z małomiasteczkowego studia tańca. Właśnie kończą się ostatnie w roku szkolnym zajęcia. Za oknem rozkwita lato, a atmosfera ostatniego przed wakacjami spotkania zachęca do oddania się fantazjom o przyszłości. Grupa młodych tancerzy marzy o Broadwayu, kolebce światowego musicalu, inspiracji i spełnieniu pragnień każdego tancerza. Jednak dla dzieciaków z małego miasteczka, tysiące mil od Ameryki, to tylko piękne, nierealne marzenie. Znaleźć się w przyciągającym artystów z całego świata Nowym Yorku mogliby tylko cudem. Kiedy tancerze, zmęczeni ćwiczeniami  zasypiają na podłodze sali tanecznej, ich marzenie zamienia się w rzeczywistość. Budzą się w Central Parku i wyruszają na spotkanie przygody w wielkiej metropolii. Zagubieni w nieznanym mieście, ścigani przez policjanta za naruszenie porządku w parku, pakują się w różne, nie zawsze przyjemne sytuacje i miejsca.

Spektakl to potężna dawka tanecznej energii. Na tle scenografii budowanej światłami i multimedialnymi obrazami, rozgrywa się porywające taneczne show, w którym młodzi tancerze z Dance Academy stawiają kolejne kroki na drodze do Broadway Theatre.

Spektakl odbędzie się 28.11.2021, o godz. 18.00 dla widzów indywidualnych, oraz 29.11.2021, o godz. 10.00 i 12.00 dla grup zorganizowanych, w Sali im. A. Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5. Bilety w cenie 30 zł dostępne są online na  www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie biletowej SOK. Z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%. Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym.

Szczegóły

Data:
28 listopada 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: