Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Uczta Mistrzów – Charytatywna Kolacja Degustacyjna dla Hani w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach

29 sierpnia @ 19:00 - 23:00

150zł

Mamy zaszczyt zaanonsować wydarzenie, dzięki któremu zatrzęsie się ziemia. Wydarzenie, które zachwyci każdego posiadacza wysublimowanego podniebienia.

Największe kulinarne wydarzenie roku w północno-wschodniej Polsce, to nie mrze przechwałki. Czterech wybitnych kucharzy i wyśmienity cukiernik! Wielka sprawa, jaką jest ratowanie życia Hani Poczobut chorej na SMA! Wyselekcjonowane wino, niezastąpieni goście, Carskie koszary…To wszystko składa się na… Uwaga, werble… Ucztę Mistrzów, czyli wielką, CHARYTATYWNĄ kolację degustacyjną z udziałem takich znakomitości, jak Marcin Budynek, Robert Sowa, Giancarlo Russo, Paweł Pojawa oraz Bogdan Mróz.

Każdy smakosz zna te nazwiska. Nasi mistrzowie przygotują 6 autorskich, popisowych dań. Delektować się nimi będziemy przy akompaniamencie muzyki na żywo, a wyselekcjonowane wina dopieszczą kubki smakowe.

To wszystko jednak nic, w porównaniu do świadomości, że cały dochód zostanie przekazany na walkę małej wojowniczki Hani z chorobą.

Państwa komfort i bezpieczeństwo podczas kolacji jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego też, będziemy przestrzegać wszystkich obowiązujących wytycznych i zasad ostrożności.

Ilość miejsc ograniczona!

Koszt kolacji wynosi 150 zł/os.

Rezerwacje: 87 739 59 00

Szczegóły

Data:
29 sierpnia
Czas:
19:00 - 23:00
Koszt:
150zł

Miejsce

Hotel Loft 1898
ul. Pułaskiego 24K
Suwałki, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: