Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ukryte światy – wystawa makro- i mikrofotografii w Suwałkach

27 kwietnia 2018 @ 18:00 - 19:00

Free

Cząstkę świata niedostrzegalnego na co dzień zobaczymy na zachwycających zdjęciach uczestników zajęć Pracowni Makro- i Mikrofotografii Marka Misia prowadzonych w Suwalskim Ośrodku Kultury. Fotografie umożliwią nam odbycie podróży przez kształty i kolory płatków kwiatów, refleksy światła w szkle, czy chemiczne substancje – fascynujące ukryte światy. Wernisaż odbędzie się w piątek, 27.04.2018, godz. 18.00 w Galerii Patio, ul. Jana Pawła II 5; wstęp wolny | wystawa czynna do 10.06.2018.

Niepozorne krople wody, mali przedstawiciele świata zwierząt, zbliżenia kwiatów, zaskakujące barwami i kształtami refleksy światła w szkle, czy wreszcie zupełnie abstrakcyjne obrazy różnych substancji uwidocznione przy pomocy mikroskopu, to tylko niektóre tematy uwiecznione okiem obiektywu.

Wrażliwości i spostrzegawczości autorów fotografii zawdzięczamy możliwość spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość z innej, niecodziennej perspektywy. Mamy sposobność odbycia swoistej podróży przez ukryte światy. Znaczne skale odwzorowania, stosowane w tego rodzaju fotografii, powodują, że spoglądając w wizjer aparatu, czy okular mikroskopu, stajemy się na chwilę cząstką owego innego, fascynującego świata.

Na wystawie prezentowane są prace dziesięciorga autorów, uczestników zajęć w Pracowni Mikro- i Makrofotografii. Dla większości z nich niniejsza wystawa jest już kolejną okazją do podzielenia się z innymi swoim sposobem widzenia małych,  ukrytych światów.

Autorzy fotografii: Joanna Adamczewska, Dorota Alba, Bartosz Baraniewicz, Julia Cipielewska, Daria Karłowicz, Krzysztof Lejmel, Justyna Misiukiewicz, Marek Okrągły, Dariusz Polakowski, Miłosz Stojanowski.

Szczegóły

Data:
27 kwietnia 2018
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Galeria Patio SOK
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj