Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Soulwałki Gospel Workshop w Suwałkach: Koncert finałowy

4 czerwca 2023 @ 18:00 - 20:00

John Tillery & Living Sacrifice (USA) od ponad 20 lat działają na terenie US, szczególnie aktywnie na wschodnim wybrzeżu. W centrum ich zainteresowań leżą wykonania muzyki gospel oraz najnowszych nurtów muzyki uwielbieniowej – praise & worship, której bogate brzmienie i oryginalne aranżacje przenoszą słuchaczy na wyższy poziom uwielbienia Bożej obecności. Grupa często towarzyszy znanym artystom i legendom muzyki gospel (m.in.: Richard Smallwood, Twinkie Clark, Yolanda Adams, John P. Kee, Hezekekiah Walker). Na swojej dyskografii mają 5 albumów CD, które zdobyły wiele nominacji, nagród oraz uznania w środowisku gospel w USA. Album „Romans 12:1” (2000) zajął pierwsze miejsce na liście przebojów USA w kategorii 30 najlepszych produkcji niezależnych artystów gospel. Album „Transformation” (2006) zdobył Sound Music Award dla najlepszego chóru w 2006 roku. Albumy Next Level (2009) oraz Miracles (2014) wielokrotnie zdobyły nominacje Stellar Award oraz prestiżowe Grammy Award. Grupa brała udział wielu w projektach telewizyjnych, tworząc audycje i koncerty dla BET TV oraz Bobby Jones Gospel International. W 2010 John Tillery założył własne wydawnictwo Jackiboy Entertainment.

John “Bucky” Tillery (USA) urodził się i wychował w Waszyngtonie. W środowisku amerykańskiego gospel uchodzi za artystę wybitnego z uwagi na jego szczególny słuch muzyczny i wrażliwość. Mimo tego, że jest osobą niewidomą, odnosi sukcesy jako aktywny dyrygent, solista i producent muzyczny oraz pastor. Wielokrotnie był nominowany i nagradzany jako solista, kompozytor i producent muzyczny (Stellar Award, Grammy Award). Wspólnie z Barbarą Streisand wyprodukował w 1998 r. ścieżkę dźwiękową do City of peace (HBO). Jego wokalne aranżacje pojawiają się także w filmie Guilty by Association z udziałem Morgana Freemana. Współpracował zarówno z nieżyjącymi legendami muzyki gospel, m.in.: Jamesem Clevelandem, czy Albertiną Walker, jak z takimi znamienitymi artystami, jak: Twinkie Clark, Clark Sisters, Ron Winans, Bruce Pahram, Christopher William and Charli Wilson. Na co dzień pracuje jako pastor w Free Worship Ministries w Lusby (Maryland). Jest szczęśliwym mężem Katin oraz ojcem dwójki wspaniałych dzieci (DeAndre i Jianna). O sobie mówi bardzo skromnie: Kocham Boga, Jego słowo, moją rodzinę, i podążam za jego wolą.

The Collectif Project to grupa profesjonalnych tancerzy prowadzona przez Megan Atkinson. Korzenie tańca wykonywanego przez zespół są w tańcu liturgicznym. Różni członkowie dołączają do różnych występów.

Szczegóły

Data:
4 czerwca 2023
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj