Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Waluś Kraksa Kryzys – LIVE: koncert w Augustowie

28 kwietnia 2023 @ 19:00 - 20:00

30zł

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na pierwszy plenerowy
————->>> LIVE !!
SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE / TAJEMNICE RADOSNE / ZWIASTOWANIE: PIEKŁO / NIEBO
support:
The Pau
Dłonie
To wyjątkowe wydarzenie, które oprócz mocnych gitarowych wrażeń przyniesie nowe utwory WKK w przedpremierowym tempie.
“Pytacie mnie w listach czy mam dziewczynę i nowe kawałki. Potem kiedy, gdzie i jakie kawałki. Odpowiadam: SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE trasę, kawałki. Nowe. Z nowej płyty.
Musicie mi wierzyć na słowo i generalnie wierzyć, bo o tym będzie ta płyta.
O wierze we wszystko. Ponadto jeśli ktoś, kto przez ostatnie pół roku robił sobie ze mną focisze w ubraniach, to część tej nowej płyty ma już u siebie. ubrania tutaj nie mają nic do rzeczy, ale czasem zdarza mi się robić focisze bez ubrań i wolę od razu uprzedzić, że nie o te focisze chodzi.” – enigmatycznie o nowościach WKK.
WaluśKraksaKryzys to numerologiczna 5 (sexy traveler), zodiakalny Wodnik. osoba wątpiąca, ale wierząca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka Świerkota, twórca około 10 kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale.
Jako r. muller ma na swoim koncie trzy utwory techno i jednego dj seta w Łódzkim klubie Konkret. użytkownik darów losu, uczestnik mniej lub bardziej skomplikowanych relacji (również z samym sobą). w obliczu obecności interesującej interlokutorki – zainteresowany, aktywny interlokutor.
Fan natury, chemii, metafizyki, yerba mate, zdrowego ciała, zdrowego ducha i zdrowego, zdrowego rozsądku. Chętnie nosi używane ubrania w rozmiarach S/M.
jego idolem jest amerykański artysta Kevin Morby, którego twórczość odkrył w środę 7 lutego 2018r., o godz. 21:37.
jego zegar twórczo-biologiczny, życie i kontrakty powodują co 2 lata ( “MiłyMłodyCzłowiek” czwartek 9 maja 2019, “ATAK” piątek 23 kwietnia 2021, “piekło, niebo” piątek xx.xx.2023), kumulację chęci uzewnętrznienia emocji w szeroko rozumianej formie artystycznej.
laureat Jarocińskich Rytmów Młodych (2020), który był raz w Szczecinie na gali Fryderyków jako nominowany (2022), a na co dzień jest w podkrakowskiej Skale, bo Przyjacielem Ziemi Skalskiej jest.
Miejsce koncertu: Podwórze MDK
Wejście: od Rynku lub ul. Kościelnej
Bilet: 30 zl
Info/rezerwacje: 790228560 lub 87 643 36 59
UWAGA: w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert przeniesiony będzie do sali widowiskowej. Adres ten sam.

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2023
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
30zł

Miejsce wydarzenia

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj