Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty filcowania w Suwałkach

26 lutego @ 11:00 - 14:00

50zł

Z filcu wełnianego można stworzyć piękne ozdoby, niebanalne dodatki (broszki, kolczyki, kwiaty), a nawet części garderoby (torebki, szale, kapelusze itp.), zabawki. Oryginalne i własnoręcznie wykonane. Podczas nadchodzących warsztatów rękodzieła poznamy podstawy filcowania na sucho i na mokro i wykonamy wełnianą biżuterię: broszkę lub kolczyki.

Warsztaty odbędą się 26.02.2022, godz. 11.00-14.00 w SOK (Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła, ul. Jana Pawła II 5), wstęp: 50 zł – liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Filcowanie to jedna z najstarszych znanych człowiekowi metod pracy z wełną. Pracować można za pomocą specjalnej igły (filcowanie na sucho), bądź ciepłej wody i mydła (filcowanie na mokro). Opanowanie techniki filcowania na mokro i sucho pozwala na wykonanie nie tylko drobnych elementów, jak filcowe kulki, z których można stworzyć ozdoby, biżuterię ale również duże formy takie jak torby, szale itp. Możliwości zabaw z filcem ogranicza jedynie poziom umiejętności i wyobraźnia.

Warsztaty świetnie rozwijają zdolności manualne, plastyczne i kompozycyjne, a także doskonale relaksują i przynoszą wiele satysfakcji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z filcem, puścić wodze fantazji, przekroczyć granice własnej wyobraźni i stworzyć coś niezwykłego.

Opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia.

prowadzenie: Lidia Żyniewicz
więcej informacji: tel. 785 04 11 77, (87) 563 85 22, e-mail:lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Szczegóły

Data:
26 lutego
Godzina:
11:00 - 14:00
Koszt:
50zł

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: