Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty online: Jak na odległość zdobyć kontrahenta? Content marketing szansą MŚP na podbicie nowych rynków zagranicznych

27 października 2020 @ 10:00 - 12:30

Kiedy?
27 października 2020 r.

Gdzie?
Po weryfikacji zgłoszenia organizatorzy wysyłają e-mail potwierdzający udział w spotkaniu wraz z linkiem do platformy webinarowej.

Content marketing szansą MŚP na podbicie nowych rynków zagranicznych.”

Czas pandemii przyniósł nowe wyzwania i potrzeby, które ze szczególną mocą widać w codziennym funkcjonowaniu sektora MŚP. Konkurencja, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym zmusza do niekonwencjonalnych działań. Trzeba sięgnąć po rozwiązania, które pozwolą zwiększyć zasięg działania, a tym samym pozyskać nowych klientów. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie content marketingu w codziennej promocji swoich produktów i usług.

Dlatego też Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza podlaskich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online pt. „Jak na odległość zdobyć kontrahenta? Content marketing szansą MŚP na podbicie nowych rynków zagranicznych.” które odbędzie się 27 października 2020 (wtorek) w godzinach 10:00-12:30 za pośrednictwem Internetu (w formie interaktywnego webinaru).

Szkolenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych wykorzystaniem content marketingu w działaniach promocyjnych ukierunkowanych na zdobywanie kontrahentów zagranicznych (przede wszystkim w Europie). W trakcie szkolenia, poza teoretyczną wiedzą na temat content marketingu, pokażemy praktyczne przykłady i rozwiązania (dobre praktyki/case studies) polskich firm zrealizowane w ramach content marketingu poza granicami Polski i ukierunkowane na odbiorców zagranicznych.

Prelegent:

Szkolenie poprowadzi Filip Lewandowski, senior social media specialist z agencji Social Tigers.

Kilka słów o Filipie:

Tworzę strategie, content i zabójcze kampanie reklamowe. Rozumiem potrzeby klientów i potrafię utrzymać z nimi długofalowe relacje. Mam kilkuletnie doświadczenie dziennikarskie, pracowałem również w branży PR. Social Media to dżungla, ja jestem tygrysem… Na co dzień doskonale odnajduję się w działaniach performance marketingowych. Bardzo dobrze czuję się również w sprzedaży. Moje nastawienie określiłbym jako nieustanne dążenie do coraz lepszych wyników. W końcu z każdym klientem mamy wspólny cel.”

Agenda spotkania

TERMIN

27 października 2020 – online

10:00 – 10:05

czas na zalogowanie się gości i prelegentów

10:05 – 10:10

rozpoczęcie spotkania, powitanie uczestników, Marek Dźwigaj – p.o. Prezesa Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, Ośrodek Enterprise Europe Network

10:10 – 10:20

prezentacja projektu Enterprise Europe Network – Łukasz Sakowski – Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

10:20 – 12:00

szkolenie z content marketingu – Filip Lewandowski – Social Tigers

12:00 – 12:25

Q&A, czyli sesja pytań i odpowiedzi

12:25 – 12:30

zakończenie spotkania

Nie ma na co czekać. Rejestracja jest już otwarta.

Wymagana jest rejestracja za pomocą formularza on-line dostępnego pod tym adresem: https://pfrr.pl/szkolenie-online-jak-na-odleglosc-zdobyc-kontrahenta-content-marketing-szansa-msp-na-podbicie-nowych-rynkow-zagranicznych

Zapisy przyjmujemy do 25 października 2020 r.

Szczegóły

Data:
27 października 2020
Czas:
10:00 - 12:30

Miejsce

Internet
Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: