Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty z pisania uwag w ramach konsultacji społecznych – online

3 sierpnia 2022 @ 18:00 - 19:00

Free

Informujemy, że w dniu 03.08.2022 r. (środa) o godz. 18:00 odbędą się warsztaty z pisania uwag w ramach konsultacji społecznych – spotkanie w formule on-line na platformie ZOOM. Warsztaty będą odbywać się w ramach konsultacji społecznych dotyczących wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Suwałk jak również zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta Suwałk.

Konsultacje stanowią etap wstępny do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Suwałk do roku 2030 i mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag i propozycji odnośnie ww. zagadnień. Konsultacje prowadzone są w terminie od dnia 1 lipca i potrwają do dnia 10 sierpnia 2022 r.

Warsztaty stanowić będą ostatnią okazję do wysłuchania prezentacji na temat przedmiotu konsultacji przez osoby, które nie mogły uczestniczyć w poprzednich spotkaniach. W tym sensie stanowić będą podsumowanie konsultacji społecznych. Zostaną także poświęcone wypracowaniu podejścia do formułowania uwag do projektu uchwały tak, aby zarówno wyrażały intencje zgłaszających, jak i były klarowne i jednoznaczne z punktu widzenia tych, którzy będą te uwagi rozpatrywać. Wszyscy chętni do udziału w warsztatach proszeni są o zgłoszenie się drogą elektroniczną na adres e-mail: rfz@um.suwalki.pl do 1 sierpnia 2022 r. – zwrotnie otrzymają informacje techniczne dotyczące sposobu dołączenia do warsztatów.

Link do warsztatów online:
Dołącz do spotkania Zoom
https://us02web.zoom.us/j/84362225732?pwd=aFh5UGlVZm9uNEp2K1RzdWNMRVJpZz09

Temat: Warsztaty z pisania uwag w ramach konsultacji społecznych suwalskiej rewitalizacji – wyznaczenie obszaru rewitalizacji oraz zasady wyłaniania członków Komitetu Rewitalizacji i jego działania

Czas: 3 sie 2022 06:00 PM Warszawa

Identyfikator spotkania: 843 6222 5732

Kod dostępu: 584900

Wszelkie informacje dot. konsultacji w tym projekty uchwał, delimitacja obszaru rewitalizacji znajdują się pod następującym linkiem:
https://um.suwalki.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4002/konsultacje-spoleczne,2585310

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem narzędzia ZOOM. Jeśli korzystacie z niego Państwo po raz pierwszy, wówczas po kliknięciu linku system poprosi Was o zainstalowanie aplikacji ZOOM (jest to mała aplikacja, instalacja powinna potrwać minutę lub dwie). Za każdym następnym razem połączenie z ZOOM odbywa się po prostu przez kliknięcie w link (jeśli z jakiegoś powodu będziecie musieli połączyć się ponownie, ciągle działa ten sam link).

Tu jest dostępna 7-minutowa instrukcja wideo jak używać ZOOM:
https://youtu.be/HpZLQFMxXfQ

Każdy uczestnik powinien korzystać z komputera wyposażonego w kamerkę i mikrofon. Jeśli Państwa komputery nie mają tych funkcji, możliwe jest także skorzystanie z ZOOMa przez aplikację na smartfonie.

Szczegóły

Data:
3 sierpnia 2022
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Internet
Polska + Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj